НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ !

  Стенди в кабінет англійської мови можна виготовити на основі різних матеріалів, їх об’єднує лише одне – висока якість і широкий вибір цінових пропозицій. Як відомо, ціна суттєво залежить від матеріалу, на якому ці стенди будуть виконані.

  На даний час ми працюємо над здешевленням нашої продукції за рахунок використання баннерної основи для виготовлення так званих плакатів. Плакати з англійської мови будуть як мінімум в два рази дешевші від аналогічних стендів на жорсткій пластиковій основі, їх легше транспортувати, яскравість і чіткість друку не втрачається, єдине, що вони вимагатимуть до себе більш обережнішого відношення.

  Робота над новими варіантами стендів по англійській мові не припиняється. Якщо Ви маєте цікавий актуальний матеріал і не проти поділитися ним із світом, навіть якщо не плануєте замовляти стенди, ми будемо дуже раді такій співпраці. З пропозиціями можна звернутися по тел. (МТС)095 868 53 34, (Київстар)096 450 12 88, або напишіть в «КОНТАКТНУ ФОРМУ». Ваше авторство буде вказане на самих стендах (за бажанням).

АНГЛОМОВНІ КРАЇНИ

ВИВЧАЄМО АНГЛІЙСЬКУ

ГРАМАТИКА

ЛІТЕРАТУРНА АНГЛІЯ

ОБ’ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

УКРАЇНА