СТЕНДИ З БІОЛОГІЇ

 (фотогалерея)

Переглянути з яких матеріалів виготовлені стенди та отримати пояснення термінів «борт», «баннер» можна на сторінці МАТЕРІАЛИ.

Всі стенди, розміщені на сторінці розглядаються як пропозиція, а це означає, що можна вносити зміни в розміри і зміст.

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА

Від 5000 грн.

________________________________________________________________________________________

КОМПЛЕКТ 100х590 см

  КОМПЛЕКТ СТЕНДІВ ПЛАСТИКОВИЙ     

_________________________________________

BANER-110X500

КОМПЛЕКТИ БАННЕРІВ

_________________________________________

BIOLOGIYA      BIOLOGI         ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ 70х80

       НАПРЯМКИ БІОЛОГІЇ                ПОРТРЕТИ                  ІНСТРУКЦІЯ З БЕЗПЕКИ

_________________________________________

KLITINI-ROSLIN-I-TVARIN-80X80     ЕВОЛЮЦІЯ ОРГАНІЧНОГО СВІТУ інший фон    CARSTVO-TVARIN-I-ROSLIN

КЛІТИНИ І ТКАНИНИ             ЕВОЛЮЦІЯ                          КЛАСИФІКАЦІЯ                 

 

_________________________________________

РІВНІ-ОРГАНІЗАЦІЇ-ЖИВОЇ-МАТЕРІЇ-80Х80     ЧЕРВОНА КНИГА 75х100 см             PRAVILA-POVEDENIYA-V-PRIRODE-50X80         4-90х80см

 РІВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ  ЧЕРВОНА КНИГАПОВЕДІНКА В ПРИРОДІСПАДКОВІСТЬ

_________________________________________

  KLASS-KUTOK-60X80      KLASS-KUTOK-80X80     Вислів 70х200 см

КЛ. КУТКИ      ІНФОРМАЦІЙНІ                                  ВИСЛОВИ                                

 

_________________________________________

   Я бажаю щоб в моєму кабінеті були стенди природоохоронної спрямованості. В експозиції Нечипоренка В.В. їх представлено декілька варіантів. Всі макети стендів по Червоній книзі України містять інформацію про цей державний документ, які групи організмів занесені та дата створення Червоної книги України. Зображення чіткі, відповідають природнім обєктам. Текст добре читається, фон приємний, позитивний. Разом зі стендом «Правила поведінки в природі» ці стенди спрямовані на виховання в учнів нової біосферної етики, екологічного мислення, уважного ставлення до природи. Зміст стендів допомагає формуванню таких якостей, як відповідальність, самообмеження, повага прав живого, добро, благородність.

   Згідно з сучасними вимогами в кабінеті біології обов’язковим є стенд «Правила техніки безпеки життєдіяльності». Стенд містить в собі всі необхідні інструкції, розділи «забороняється», «попередження про небезпеку», «інформація» (про можливість допомогти в разі потреби), телефон пожежної служби, затвердження директором.

   В кабінеті мають бути портрети видатних учених-біологів, що збагатили науку. В колекції представлено макет стенду «Провідні біологи світу». П’ятнадцять портретів провідних біологів з характеристикою наукової діяльності, фундаментальних відкриттів, вкладу в розвиток біології, біохімії, класифікації живоЇ природи, епідеміології, метеорології, генетики та ін..

   Стенди «Куточок самоврядування» та «Актуальна інформація» надають можливість змінної інформації за потребами.

  Стенд «Клітини рослин і тварин» дуже яскравий, привертає увагу. Визначення клітини відповідає сучасним науковим вимогам. Чітко, зрозуміло , добре читається. Важлива інформація: основні положення клітинної теорії, фотографії та об’ємні макети, фази розвитку клітини – робить цей стенд актуальним і цінним.

   На сайті я легко знайшла необхідну мені інформацію про матеріали, що використовуються для виготовлення стендів, технологія нанесення малюнку, варіанти кріплення. Фотогалерея допомогла побачити стенди в просторі кабінету. Всю повноту інформації можна отримати від автора в телефонному режимі. Ця колекція відрізняється своєю яскравістю, наочністю, позитивом.

   Автор на всіх етапах спілкування проявив себе як сумлінна і порядна людина . У взаємовідносинах із замовником все чітко обумовлено, термін виконання витримано. Важливо, що отриманий продукт повністю відповідає інформації на сайті.

   Стендами і співпрацею з Володимиром Нечипоренком дуже задоволена. Бажаю успіхів в подальшій праці.

 

ЦІКАВЕ В БІОЛОГІЇ

СВІТИ ПІД МІКРОСКОПОМ

ВНУТРІШНЄ ЖИТТЯ КЛІТИНИ

 

Сохранить