Ірина Кодиш

Отправлен 01.07.2013 в 2:10 пп

Щиро дякую за співпрацю. Дуже якісна робота, кольори в реальності повністю співпадають із заявленими на сайті, гарно підібраний матеріал, своєчасні строки виконання роботи.

Наталія
butterflystryh@mail.ru
94.178.76.220
Замовили стенди у кабінет англійської мови «Англомовні країни». Гарні, змістовні, насичені кольори. Дуже вдячні за якість та оперативність.
Janet

Отправлен 09.07.2013 в 5:27 пп

Дякую за якість та швидкість виготвлення стендів з української мови. Стенди змістовні, підібраний матеріал корисний та необхідний у роботі.

 

Виктория

Отправлен 02.11.2013 в 5:56 пп

Хочется сказать искренние слова благодарности. Сегодня получили стенд. Это яркая, креативная, особенная, талантливая работа! Ее автор, Владимир,- высокий Профессионал своего дела, Художник. С нашего первого контакта и до получения стенда все прошло без сучка и задоринки! Предельная добросовестность и порядочность сопровождала все этапы нашей совместной работы. Надеемся и на дальнейшее сотрудничество! Всех благ, Владимир, Вам и Вашему Делу! До новых встреч

 

Альона

Отправлен 28.11.2013 в 10:34 дп

Замовили стенди у Володимира були дуже задоволені якістю та терміном виготовлення. Всі стенди з якісного матеріалу, а головне без специфічного запаху пластика. Робота підприємця бездоганна. Дуже вдячні. Бажаємо вам якнайбільше замовлень та вдячних клієнтів. Альона . Шпола