Чим зайнятися у 2019 році? Мої три кити.

24 Березня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Друзі, всім привіт.

Сьогодні коротко розповім Вам про три основні напрямки моєї діяльності, яку я вже запланував на 2019 рік.

Непросто розпочинати щось нове і при цьому не наробити помилок. Хто слідкує за моїм профілем на ФБ (фейсбук), той помітив, що я вже декілька разів намагався розкрити цю тематику, але в одному пості це важко зробити і на тому все зупинялося.

Сьогодні я все ж таки спробую коротко описати ці напрямки. Маю надію на те, що буду регулярно викладати пости на ці теми кожну СЕРЕДУ та СУБОТУ. Дуже сподіваюся на зворотній зв’язок, за допомогою якого зможу глибше розкривати ту чи іншу тему і давати при цьому розгорнуті відповіді на Ваші запитання.

Ну що ж поїхали…

Перший і основний на сьогодні напрямок моєї діяльності.

Виготовлення та продаж стендів для школи по всій Україні. Як я вже зазначав у попередній статті реально працює у мене https://www.nvv-stend.com/ – це мій фундамент. Був період, що за добу на цей сайт заходило до 360 цільових відвідувачів. Зараз, на жаль, ця цифра сягає ледве 40 відвідувачів, що відповідно суттєво впливає на конверсію (кількість зроблених і оплачених заявок на товар) сайту. Причин багато, але одна найсуттєвіша, сайт був заражений вірусом, відповідно суттєво “просів” у видачі пошукових систем. Як я боровся з цією проблемою і які при цьому отримав результати розповім у наступних статтях. Другий мій сайт – а це вже повноцінний інтернет-магазин я замовив у студії веб-дизайнуhttps: //goldfish-web.com/ , хлопці зробили все як я хотів, до них жодних питань і навіть можу рекомендувати, а от чи досягнув я поставлених завдань створенням цього ресурсу – це питання, яке ми ще теж розглянемо. А, мало не забув, посилання на цей сайт: https://standmarket.com.ua/ І третій ресурс – інтернет-магазин на платформі Prom.ua. https://super-univermag.com.ua/ Правда він ще не заповнений, але роботу над цим я вже почав. В чому відмінність між цими трьома ресурсами, про їхні плюси та мінуси розповім, можливо, у наступній статті.

Другий напрямок – ЦЕНТР ВІЗУАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ в школі. 

На сьогодні це скоріше хобі ніж реальний варіант для заробітку. Це навчальний проект, про який можна говорити дуже багато. Хочу зауважити, друзі, що освітні онлайн-проекти набирають шалених обертів і хто сьогодні буде готовий реалізувати себе у цьому напрямку діяльності, завтра вже може досягти неабияких успіхів практично у всьому. ЦЕ БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ. Тут якраз я буду найбільше акцентувати свою увагу. Якщо виготовлення стендів обмежене рамками однієї країни, у моєму випадку УКРАЇНИ, то освітні проекти не обмежені кордонами і мають величезну перспективу на розвиток. Про це та інше у наступних статтях…

Третій напрямок – ДЛЯ ДУШІ. Канал на You Tube

Як і другий, цей напрямок  скоріше розвага для мене і для моїх рідних. АЛЕ!!! Є велике “АЛЕ”. Якщо підійти до цього питання системно, вивчити досвід уже успішних людей у цій сфері, висновки можна зробити. Це ОКЕАН. Місце в ньому може знайти кожен, але потрібно важко і цілеспрямовано працювати, просто так нічого не буває. Ось посилання на наш сімейний канал: Досягатор, Достигатор, ACHIEVER Звичайно, це тільки попередня, пробна назва каналу і напрямок роботи, але еволюційним шляхом все буде змінюватися – і дизайн, і назва, і наповнення. Зараз я навіть сам не знаю які відео буду публікувати завтра, але час покаже. Одне знаю точно – ЦЕ НАДЗВИЧАЙНО ПЕРСПЕКТИВНИЙ НАПРЯМОК для творчих людей, за яким майбутнє. Хочете більше поговорити на цю тему? Читайте наступні мої статті.

А на сьогодні все.

P.S. Надіюся, що зумів коротко описати те, що є важливим для мене сьогодні. Завтра все може змінитися і в голову завітають нові інсайти. Тоді про них ми ще поговоримо.