Я вчитель, додатковий заробіток 9000 грн. Вам цікаво?

30 Березня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Друзі, привіт!

Зразу ж скажу. Ця стаття не “прелюдія” до наступних пропозицій щось купити у мене, так що розслабтеся і спокійно отримуйте цікаву інформацію.

З попередніх статей, якщо Ви їх читали, я вже говорив, що сімнадцять років пропрацював в освіті і повірте, добре знаю що це за хліб.

Тому, зараз, хочу допомогти собі та й всім іншим зацікавленим учителям звернути свою увагу на отримання додаткового доходу з того, що вони вміють найкраще.

Правильно, навчати інших!!!

Так, скажу як є, я ще не заробляю з освітніх проектів, але активно дивлюся в ту сторону.

Спитаєте, до чого ж тоді такий гучний заголовок. А як ще привернути Вашу увагу? І ще тому, що це ПРАВДА. Працюючи керівником студії образотворчого мистецтва, я вже додатково заробляв ці гроші, правда не з освітніх проектів. Про мої способи заробітків ми ще поговоримо, можливо й в наступних статтях, але зараз мова про інше – ПРО ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ.

Скажете, що “АМЕРИКУ НЕ ВІДКРИВ”, подивимося – ЧИТАЙТЕ ДАЛІ…

Підкажіть, хто з Вас займався репетиторством? Ні, не правильно запитав. Краще скажіть, хто з вчителів цим не займався? Чи не додатковий заробіток? Додатковий.

Але ж який він затратний у часі, у місці, у нервах… Я помиляюся?

Я й сьогодні працюю з вчителями практично по всій території України, бо продаю СТЕНДИ ДЛЯ ШКОЛИ.

Нікого не хочу образити, бо розумію рівень завантаження і умови цієї не легкої праці, але був дуже здивований тим, що більшість, переважна більшість учителів далі ніж поставити лайк у ФБ (фейсбуці), чи написати “комент”, виставити фото в профіль і т.д. – далі не йде і не розуміє, що ще можна витиснути з того “СТРАШНОГО” інтернету. Але, повірте, можна.

Я вже до того “понавитискався”, що в 2015-му році за власним бажання звільнився з роботи і повністю “переключився” на роботу в інтернеті. Так, це по своєму важко. Але Ви навіть не уявляєте, наскільки це цікаво…

Щоб Ви не подумали, що я щось придумую, ось мій диплом і наказ про звільнення.

 

Добре, про це можна говорити довго.

Тепер по суті.

Вас не дивує кількість рекламних постів про онлайн-школи на ФБ, та в інших джерелах. І повірте, на пост радянському просторі це тільки початок!!!

Для справки.

Футурологія — напрям різних досліджень, що займаються вивченням майбутніх станів суспільства і соціальних процесів взагалі, перспектив історичного розвитку людства, передбаченням його майбутнього.

У широкому значенні — загальна концепція майбутнього Землі і людства, комплексна дисципліна, що базується на даних суспільствознавчих і природничих наук для дослідження і передбачення майбутнього. (Інформація з Вікіпедії).

По прогнозам п. Фрея в майбутніх освітніх онлайн-проектах викладачів замінить штучний інтелект, який буде штучно підлаштовуватися під можливості, бажання, нахили учнів. Нам, викладачам, залишиться тільки сформувати наші знання і досвід в доступні для учнів блоки і завантажити це все у комп. Фантастика, правда.

Зараз трохи статистики, щоб переконати Вас.

Зрештою цю всю інформацію, а то й більше Ви можете самі спокійно знайти в інтернеті.

Освіта (мається на увазі професійна) у звичайному виді втрачає актуальність. Мій диплом про вищу освіту спокійно лежить на поличці, а я, щоб отримати нові знання і застосувати на практиці, поринув в онлайн-навчання.

За короткий час навчився сам робити сайти, без допомоги спеціалістів, готовити для своїх статей ці картинки, що Ви зараз бачите та багато іншого. Якби не онлайн-курси – мабуть Ви цих моїх рядків не читали зараз, а можливо років через десять, коли вони б вже давно втратили свою актуальність. Це відступ…

Об’єм світового ринку освіти – $4,5 – 5 трлн. і в найближчі роки обіцяє збільшитися до $6-7 трлн.

Доля онлайн-освіти в ньому – 3 %, це приблизно $165 млрд.

Дякуючи активному росту до 2023 року цифрова доля ринку освіти зросте до $240 млрд , добавляючи більш ніж 5% щорічно.

А по більш оптимістичному прогнозу $252 млрд до 2020 року, коли середній приріст за рік буде складати приблизно 17%.  ( Джерело. EdTechXGlobal, IBIS Capital).

Приріст в країнах Східної Європи 17-25% за рік.

$252 млрд в онлайн-освіті до 2020 року

Уявляєте яка статистика. Ви можете взяти у цьому участь. Я вже активно над цим працюю.

Друзі, на сьогодні це все.

Всього Вам найкращого і нових здобутків. Повірте, це не так страшно.