Чому вигідніше замовляти стенди у мене?

Травень 17, 2019 Off By Volodimir Nechiporenko

Шановні вчителі та працівники освіти.

Якщо Ви читаєте ці рядки або дивитеся це відео, значить Ви знаходитеся на моєму сайті.

Мене звати Володимир Нечипоренко. У свій час я сімнадцять років відпрацював в освіті вчителем образотворчого мистецтва, тому не на словах знаю Вашу біль і обставини, що змушують або правильніше сказати, спонукають Вас до пошуку в інтернеті стендів для оформлення класного кабінету.

Ваша першочергова ціль – за мінімальну ціну отримати якісні стенди і при цьому по максимуму задіяти робочу поверхню стіни.

Моє першочергове завдання допомогти Вам у вирішенні цього питання.

Є два основні фактори, які впливають на рішення придбати стенди у того чи іншого виробника.

ЦІНА і ЯКІСТЬ!!!

Що стосується якості, довго на цьому моменті зупинятися не буду. Хочу тільки наголосити, що я у своїй роботі використовую тільки високоякісні матеріали від європейських виробників.

Я пройшов складний шлях пошуків, перш ніж отримав самий оптимальний результат по якості своєї продукції і за це несу персональну відповідальність.

Помилково вважають, що друк на банері гірший по якості від друку на плівці для пластику. Хочу Вас запевнити, що все залежить від машини, на якій друкують і фарб, які використовуються при цьому. На сьогодні для мене це питання зняте. Вдале поєднання різних матеріалів допомагає втілювати у життя найскладніші проекти.

А тепер ЦІНА. Покажіть ціну аналогічного стенда іншої компанії і я зроблю дешевше. Крапка.

Два основні чинники, які впливають на ціну – це МАТЕРІАЛ, з якого виготовляються стенди і ПЛОЩА поверхні, задіяної у роботі. Ці питання я вирішив дуже просто. Практично кожна позиція у каталозі стендів має чотири ціни (в залежності від матеріалу). Ви спокійно можете вибрати варіант згідно свого бюджету.

Якщо ж ми говоримо про індивідуальні проекти, тут все дуже просто. Від Вас – потрібно озвучити технічне завдання (розміри, колористика, інформація і т. д.) і бюджет. Від мене – зразок готового проекту згідно Ваших умов. На розробку макету в середньому йде три дні. Узгоджуємо деталі співпраці і Ви, в термін до п’яти днів отримуєте повідомлення про відправку готової продукції.

Стенди доставляю у будь-яку точку України, замовлення від 5000 грн – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА.

Можлива оплата по факту доставки.

Від моменту замовлення з точки А до моменту отримання стендів в точку Б. Я Вас проведу легко і непомітно. Ви отримаєте високоякісний продукт швидко і без морального надриву.

Мій досвід – це відгуки задоволених учителів: ВІДГУКИ

Моя гарантія – це 100% ГАРАНТІЯ обміну і повернення!

Замовляйте БЕЗКОШТОВНУ консультацію за телефонами: 096 450 12 88,  066 975 87 67,  063 852 34 54

Або пишіть в контактну форму і назначайте зручний для Вас час спілкування. Консультую особисто я, Володимир Нечипоренко.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ – У МЕНЕ ВИГІДНІШЕ!!!

_____________________________