Накопичувальний купон на 10% від суми замовлень за рік

Друзі! Радий, що Вас зацікавила моя пропозиція.

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

З 15 грудня 2018 року і по 15 січня 2019 року, Ви маєте можливість отримати НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ КУПОН на 10% від суми замовлень за рік.

 

 

Як це працює ?

Крок перший. Подати заявку на отримання купона в формі нижче.

ПРАЦЮЙМО РАЗОМ !

Крок другий. Підтвердити свою зацікавленість в отримані купону, коли ми Вам зателефонуємо. Хочу зауважити, що підписка активує Вашу участь у нашій закритій групі (деталі нижче).

Крок третій. Протягом року зробити замовлення на будь-яку суму і разом зі стендами ми надішлемо Вам купон.

Крок четвертий. В грудні 2019 року подати заявку на виготовлення стендів, які можуть Вас зацікавити, БЕЗКОШТОВНО на суму накопичених коштів.

УВАГА !

Запрошую Вас в закриту групу на ФЕЙСБУК — ПОКИ ЩО ЦЕ БЕЗКОШТОВНО !

Коротко про мету цієї групи, щоб Ви розуміли навіщо воно мені і які вигоди Ви можете отримати, беручи участь у житті даної спільноти.

Звичайно, ми всі люди і намагаємося, в міру своїх можливостей, покращувати свій добробут, соціальний стан і так далі. В кожного свої причини. Але існують ситуації, коли самому важко зорієнтуватися у сучасному шаленому ритмі життя. Відповідно ми намагаємося отримати підтримку і розуміння зі сторони.

І я, Володимир Нечипоренко, теж не виключення. Створюючи цю групу, я маю на меті покращити комунікацію зі своїми сьогоднішніми і потенційно майбутніми споживачами моїх послуг. Конкуренція в даній сфері послуг велика і кожен виробник всіма доступними методами намагається привернути увагу до себе. В кожного свої способи, чесні і не дуже, але мова не про це, хоча і ці моменти з часом у групі ми обговоримо.

Зараз я хочу донести до Вас те, що я теж реальна людина зі своїми світлими сторонами і недоліками, з якими намагаюся боротися. Але хочу сказати головне, що я і моя команда  відповідально ставимося до своїх обов’язків і не дамо Вам розчарування в наших професійних якостях і людській порядності.

А тепер, що ж отримаєте Ви взамін?

  • РІЗНОМАНІТНІ АКЦІЇ ТІЛЬКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ГРУПИ.
  • ПЕРСОНАЛЬНІ ЗНИЖКИ НА ТІ ЧИ ІНШІ СТЕНДИ.
  • НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ КУПОН НА 5%, ЯКИЙ МОЖНА АКТИВУВАТИ З МОМЕНТУ ПЕРШОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА БУДЬ-ЯКУ СУМУ.
  • КОНСУЛЬТАЦІЇ
  • ВІДЕО УРОКИ НА РІЗНОМАНІТНУ ТЕМАТИКУ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ
  • ДОСТУП ДО БАЗИ НАШИХ РОЗРОБОК.
  • ТА ЩЕ БАГАТО ІНШОГО, ЧОГО Я Й САМ НЕ ЗНАЮ.

Останній пункт я так написав, бо маю надію, що ця спільнота має право на своє існування і розвиток, навіть я не знаю в яке русло вона поверне і в якому форматі буде розвиватися.

Це перші кроки і тільки Ваша допомога, дозволить нам підвестися на ноги.

Я дуже вдячний Вам, друзі, що прочитали до кінця це звернення, а зараз подайте, будь ласка, запит на вступ у спільноту у формі нижче:

ПРАЦЮЙМО РАЗОМ !

 

P.S. З 15.12.18 по 15.01.19 діє акція. Якщо Ви подаєте заявку на вступ в нашу спільноту в цей період, то Ви отримаєте накопичувальний купон не на 5, а на 10% від замовлення. Не пропустіть цю можливість.