СТЕНДИ НА БАНЕРНІЙ ОСНОВІ

СТЕНДИ НА БАНЕРНІЙ ОСНОВІ

12 Квітня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Стенди на банерній основі, які вони і чим відрізняються від пластикових.

Тільки ми починаємо говорити про матеріал, зразу ж виникає багато запитань. На сайті я всіляко намагаюся в найдоступнішій формі продемонструвати той чи інший матеріал, пояснити різницю між банером та пластиком, ламінованим і не ламінованим стендом, стендом з бортами і стендом без бортів.

Усі вони мають свої переваги і свої недоліки. Почнемо з банера.Що таке стенди на банерній основі.

Банер – це м’яка основа, наголошую М’ЯКА, але одночасно це теж ПВХ – але волокна, переплетені як мішковина і залити еластичним, стійким до вологи наповнювачем.

Його основна особливість, що він гнучкий, легко скручується, складається, а потім розтягується і вирівнюється. При теперішніх технологіях друк на такому матеріалі нічим не поступається від друку на плівці для пластику і по чіткості зображення і по яскравості і насиченості кольорів.

В умовах обмеженого бюджету, особливо коли потрібно закрити великі площі поверхні цей матеріал не замінний, він не набагато дорожчий від друку на картоні, але на порядок практичніший і довговічніший у використанні.

На фото ми бачимо чіткість друку на банері у порівнянні з розміткою на лінійці.

стенди на банерній основіДрузі, але хочу Вас застережити.

У моїй практиці були випадки, коли люди почувши про банер, зразу ж відмахуються, тому що мали негативний досвід. Вони переконані, що друк на банері розмитий і нечіткий.

Зразу ж хочу наголосити, що все залежить від плотера на якому він друкується і від якості фарб, які при цьому застосовуються. Тому, перед тим як замовляти виготовлення банерів, потрібно переконатися, що друк буде дійсно якісним.

стенди на банерній основі

Яким чином це зробити, це вже Ваш вибір. Я ж замовляв так звані “пробники”(невеличкі шматочки основи із зразком друку) або, якщо була така можливість, дивився на роботи інших замовників.

На сьогодні я підібрав оптимальний для себе варіант і можу запевнити, що якість друку банерів, виставлених на сайті nvv-stend.com є високою.Види друку на банері

Розрізняють два основних види друку на банері. Сольвент і екосольвент. Що ж це за звірі? Дуже просто.

Сольвент – це варіант друку для зовнішнього середовища, по простому для вулиці. Його особливість в тому, що він більш стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тобто сонячного світла, але одночасно він більш зернистий (нечіткий) і дивитися на такий банер потрібно з відстані. Цей вид друку застосовують при виготовлені великих рекламних плакатів на будинках, щитах і т. д. Розподільча здатність такого друку 360 dpi (кому цікаво що це таке, пишіть, я поясню).

Екосольвент – це друк інтер’єрний. Його відрізняє від сольвенту висока фотографічна якість друку 720-1440 dpi. Якщо на місце, де він має монтуватися не має прямого попадання світла від сонця, то такий банер буде служити дуже довго, хоча і при прямому попаданні сонячних променів в приміщенні він прослужить значно довше ніж на вулиці.

Термін служби банера і не ламінованого пластика при однакових умовах експлуатації однаковий, але при цьому пластик значно дорожчий.

P.S. При замовленні стендів, зверніть увагу на банер, він дозволяє закрити більшу частину поверхні при значно менших фінансових затратах.

Потрібно проконсультуватись? Замовте дзвінок: ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Є ще так званий латексний друк та УФ-друк. Але це вже зовсім інша історія і про неї ми поговоримо згодом.Кілька відео про використання банера у школі.

________________

НА ГОЛОВНУ

________________

ПРЕДМЕТНІ СТЕНДИ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ

ЕКОЛОГІЯ

ЗАПРОШУЄМО В ЄВРОПУ

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

ІНФОРМАТИКА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО

МАТЕМАТИКА

МУЗИКА

НАРОДОЗНАВСТВО

НІМЕЦЬКА МОВА

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я

ПРАВО

РОСІЙСЬКА МОВА

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

УКРАЇНСЬКА МОВА

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

ФІЗИКА

ХІМІЯ

ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ СТЕНДИ

БЕЗПЕКА ДОР. РУХУ

ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

ЄВРОКЛУБ

КЛАСНІ КУТОЧКИ

КЛАСНІ КУТОЧКИ ІЗ СИМВОЛІКОЮ

МЕТОДИЧНІ СТЕНДИ

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

ПСИХОЛОГІЯ

СПОРТИВНІ СТЕНДИ

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

СТЕНДИ В КОРИДОР ТА ВЕСТИБЮЛЬ

ВИВІСКИ НА ФАСАД

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ

ТАБЛИЧКИ НА ДВЕРІ

СТЕНДИ ДЛЯ ВНЗ та КОЛЕДЖІВ

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА

ДІЛОВОДСТВО

ЗВАРЮВАЛЬНА СПРАВА

ЕКОНОМІКА

МАТЕМАТИКА

ТЕХНОЛОГІЯ ХАРЧУВАННЯ

НАФТОВИДОБУВНА ГАЛУЗЬ

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

ІГРОВЕ КОЛО

________________________

Давайте дружити у facebook

facebook

Вам корисно? Поділіться з друзями!