Банер, міфи та реальність.

12 Квітня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Всім доброго дня.

Сьогодні, друзі, ми поговоримо про банер, це основа або поверхня на якій друкується та чи інша інформація.

Тільки ми починаємо говорити про матеріал, зразу ж виникає багато запитань. На сайті я всіляко намагаюся в найдоступнішій формі продемонструвати той чи інший матеріал, пояснити різницю між банером та пластиком, ламінованим і не ламінованим стендом, стендом з бортами і стендом без бортів.

Усі вони мають свої переваги і свої недоліки. Почнемо з банера.

Банер – це м’яка основа, наголошую М’ЯКА, але одночасно це теж ПВХ – але волокна, переплетені як мішковина і залити еластичним, стійким до вологи наповнювачем. Його основна особливість, що він гнучкий, легко скручується, складається, а потім розтягується і вирівнюється. При теперішніх технологіях друк на такому матеріалі нічим не поступається від друку на плівці для пластику і по чіткості зображення і по яскравості і насиченості кольорів. В умовах обмеженого бюджету, особливо коли потрібно закрити великі площі поверхні цей матеріал не замінний, він не набагато дорожчий від друку на картоні, але на порядок практичніший і довговічніший у використанні.

На фото ми бачимо чіткість друку на банері у порівнянні з розміткою на лінійці.

Друзі, але хочу Вас застережити.

У моїй практиці були випадки, коли люди почувши про банер, зразу ж відмахуються, тому що мали негативний досвід. Вони переконані, що друк на банері розмитий і нечіткий. Зразу ж хочу наголосити, що все залежить від машини на якій він друкується і від якості фарб, які при цьому застосовуються. Тому, перед тим як замовляти виготовлення банерів, потрібно переконатися, що друк буде дійсно якісним. Яким чином це зробити, це вже Ваш вибір. Я ж замовляв так звані “пробники”(невеличкі шматочки основи із зразком друку) або, якщо була така можливість, дивився на роботи інших замовників.

На сьогодні я підібрав оптимальний для себе варіант і можу запевнити, що якість друку банерів, виставлених на сайті nvv-stend.com є високою.

Мало не забув. Розрізняють два основних види друку на банері. Сольвент і екосольвент. Що ж це за звірі? Дуже просто.

Сольвент – це варіант друку для зовнішнього середовища, по простому для вулиці. Його особливість в тому, що він більш стійкий до ультрафіолетового випромінювання, тобто сонячного світла, але одночасно він більш зернистий (нечіткий) і дивитися на такий банер потрібно з відстані. Цей вид друку застосовують при виготовлені великих рекламних плакатів на будинках, щитах і т. д. Розподільча здатність такого друку 360 dpi (кому цікаво що це таке, пишіть, я поясню).

Екосольвент – це друк інтер’єрний. Його відрізняє від сольвенту висока фотографічна якість друку 720-1440 dpi. Якщо на місце, де він має монтуватися не має прямого попадання світла від сонця, то такий банер буде служити дуже довго, хоча і при прямому попаданні сонячних променів в приміщенні він прослужить значно довше ніж на вулиці.

Термін служби банера і не ламінованого пластика при однакових умовах експлуатації однаковий, але при цьому пластик значно дорожчий.

P.S. При замовленні стендів, зверніть увагу на банер, від дозволяє закрити більшу частину поверхні при значно менших фінансових затратах.

Про те, як застосувати банер і отримати візуальне сприйняття не гірше ніж у пластиковому варіанті, поговоримо у наступних статтях.

Якщо є запитання, звертайтеся – допоможу.