СТЕНДИ. РЕКОМЕНДАЦІЇ

Стенди та корисні рекомендації про них отримайте у цьому та пов’язаних до нього розділах.

Корисні рекомендації про стенди.

стенди

Друзі, всім привіт! Якщо Ви читаєте ці рядки, значить Ви у мене в гостях. Саме таку форму спілкування я обираю тут.  Хочу, щоб у наших подальших зустрічах не було офіціозу, а відчувалася невимушена атмосфера взаємної поваги і довіри.

Маю надію, що ми будемо корисні один одному. Тут я розповідатиму про свій досвід у сфері візуального забезпечення навчального процесу у школах та інших закладах освіти. Більш детальніше про це ми поговоримо у наступних статтях.

Від Вас очікую зворотнього зв’язку, тому що одна людина всього знати не може. Мені буде набагато легше, якщо Ви допоможете мені своїми запитаннями, пропозиціями, підказками, зауваженнями, а головне ДОСВІДОМ, спрямовуючи мою увагу на самі болючі питання, пов’язані з художнім оформленням навчального процесу.

Перейти в розділ СТАТТІ

Хто я такий?

Коротко про себе. Мене звати Володимир Нечипоренко. Я засновник двох інтернет-ресурсів по наданню послуг з оформлення кабінетів освітніх закладів стендами.

Першу освіту я отримав в училищі і за дипломом здобув професію “Виконувач художньо-оформлювальних робіт 5-го розряду”.

Далі вісім років роботи у художній майстерні. І саме тут я отримав основний життєвий досвід. Саме тут зрозумів, що доки людина живе – доти вона потребує все нових і нових знань. Інакше не буде розвитку, весь світ навколо так стрімко змінюється, що для того щоб залишатися на плаву, потрібно весь час розвиватися, розвиватися і розвиватися.

Такі думки у мене були не завжди. По закінченню училища я намагався змінити свою професію, пробував себе у різних напрямках, але видно долі так було потрібно, щоб я пройшов саме цей шлях.

Отже, професію я отримав, влаштувався на роботу у приватну художню майстерню, це був, якщо я не помиляюся чи 1994 чи 1995 роки. Все. Я думав, що це вже назавжди. Але пройшло небагато часу і я зрозумів – це тільки початок.

Перейти в розділ СТАТТІ

Далі п’ять років навчання в університеті і диплом спеціаліста “Художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, викладач”.

Потім сімнадцять років роботи в Центрі дитячої та юнацької творчості на посадах: керівник студії образотворчого мистецтва та художник-оформлювач, паралельно робота в художній майстерні.

Стенди, робота в інтернеті

З лютого 2012 року розпочинаю свою підприємницьку діяльність в інтернеті. На той час не дуже вірилося, що там можна щось заробити, я вирішив це перевірити і створив свій перший сайт-вітрину, власне і на сьогодні він є основним моїм інтернет ресурсом. Багато сил пішло на експерименти. Вони були невдалими. Тоді я й усвідомив, що потрібно не просто вчитися самому, спотикаючись на кожному кроці і як сліпе кошеня тикатися у темряві, а потрібно вчитися у тих, хто вже має досвід і готовий ним поділитися. Я купив курс по створенню сайту на платформі WordPress і покроково, на основі отриманих знань все зробив так як треба.

Вересень 2015 року я звільняюся з роботи і повністю занурююся в онлайн-підприємництво.

Перейти в розділ СТАТТІ

На сьогодні я маю такі результати.

Сайт-вітрина https://www.nvv-stend.com/ Це той самий інтернет-магазин з цінами і т. д., тільки без корзини.

Інтернет-магазин шкільних стендів https://standmarket.com.ua/ Цей ресурс зараз на стадії наповнення товаром.

Зараз на дворі 2019 рік і крім роботи у цьому напрямку виникла потреба у створенні ще двох проектів. І це не стільки бізнесові напрямки, поки що це поклик душі, бажання започаткувати щось нове для своєї сім’ї, для себе та для тих, кому це буде цікаво. Можливо, з часом ці два проекти переростуть у щось більш вагоміше. Подивимося…

Перейти в розділ СТАТТІ

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

 

Вам корисно? Поділіться з друзями!