Чому вигідніше замовляти стенди у мене?

17 Травня, 2019 Off By Volodimir Nechiporenko

Шановні вчителі та працівники освіти.

Якщо Ви читаєте ці рядки, значить Ви знаходитеся на моєму сайті.

Мене звати Володимир Нечипоренко. У свій час я сімнадцять років відпрацював в освіті вчителем образотворчого мистецтва, тому не на словах знаю Вашу біль і обставини, що змушують або правильніше сказати, спонукають Вас до пошуку в інтернеті стендів для оформлення класного кабінету.

Ваша першочергова ціль – за мінімальну ціну отримати якісні стенди і при цьому по максимуму задіяти робочу поверхню стіни.

Моє першочергове завдання допомогти Вам у вирішенні цього питання.

Є два основні фактори, які впливають на рішення придбати стенди у того чи іншого виробника.

ЦІНА і ЯКІСТЬ!!!

Що стосується якості, довго на цьому моменті зупинятися не буду. Хочу тільки наголосити, що я у своїй роботі використовую тільки високоякісні матеріали від європейських виробників.

Я пройшов складний шлях пошуків, перш ніж отримав самий оптимальний результат по якості своєї продукції і за це несу персональну відповідальність.

Помилково вважають, що друк на банері гірший по якості від друку на плівці для пластику. Хочу Вас запевнити, що все залежить від машини, на якій друкують і фарб, які використовуються при цьому. На сьогодні для мене це питання зняте. Вдале поєднання різних матеріалів допомагає втілювати у життя найскладніші проекти.

А тепер ЦІНА. Покажіть ціну аналогічного стенда іншої компанії і я зроблю дешевше. Крапка.

Два основні чинники, які впливають на ціну – це МАТЕРІАЛ, з якого виготовляються стенди і ПЛОЩА поверхні, задіяної у роботі. Ці питання я вирішив дуже просто. Практично кожна позиція у каталозі стендів має чотири ціни (в залежності від матеріалу). Ви спокійно можете вибрати варіант згідно свого бюджету.

Якщо ж ми говоримо про індивідуальні проекти, тут все дуже просто. Від Вас – потрібно озвучити технічне завдання (розміри, колористика, інформація і т. д.) і бюджет. Від мене – зразок готового проекту згідно Ваших умов. На розробку макету в середньому йде три дні. Узгоджуємо деталі співпраці і Ви, в термін до п’яти днів отримуєте повідомлення про відправку готової продукції.

Стенди доставляю у будь-яку точку України, замовлення від 5000 грн – ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА.

Можлива оплата по факту доставки.

Від моменту замовлення з точки А до моменту отримання стендів в точку Б. Я Вас проведу легко і непомітно. Ви отримаєте високоякісний продукт швидко і без морального надриву.

Мій досвід – це відгуки задоволених учителів: ВІДГУКИ

Моя гарантія – це 100% ГАРАНТІЯ обміну і повернення!

Замовляйте БЕЗКОШТОВНУ консультацію за телефонами: 096 450 12 88,  066 975 87 67,  063 852 34 54

Або пишіть в контактну форму і назначайте зручний для Вас час спілкування. Консультую особисто я, Володимир Нечипоренко.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ – У МЕНЕ ВИГІДНІШЕ!!!

_____________________________