ДИТЯЧІ МАПИ України та Світу

НАЙКРАЩЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ !

Зображення на дитячі мапи України та Світу друкується на самоклеючій плівці, а потім наноситься на якісну (не Китай!!!) пластикову основу, при потребі ламінується (покривається захисною прозорою плівкою).“ДИТЯЧІ МАПИ України та Світу”

можна виготовляти як на пластику, так і на банері та шпалерах, прикрашаючи інтер’єр навчального простору і несучи в собі інформаційне навантаження.

Пластикові варіанти мап

пропонуються двох розмірів 90х126 см та 70х96 см (можливо виконати ці стенди по індивідуальних розмірах, але додатково потрібно прораховувати ціну).

Дитячі мапи на банері

У банерному варіанті можна надрукувати монолітним полотном висотою не більше 150 см, при більшій висоті буде сформовано шов, що утвориться в результаті склеювання окремих частин.

І зовсім інша історія – шпалери. Розмірами такі композиції практично не обмежені.

Кожне замовлення прораховується індивідуально.

Переглянути з яких матеріалів виготовлені стенди та отримати пояснення термінів «борт», «банер» можна на сторінці МАТЕРІАЛИ.Дитяча мапа Світу.

Стенд. (код ПШК-013-01)

Дитячі мапи

Розмір 70х96см.

Ціна: банер – 200 грн, неламіновані – 400 грн, ламіновані  500грн, з бортами 1000грнДитяча мапа України.

Стенд. (код ПШК-013-02)

Дитячі мапи

Розмір 70х96см.

Ціна: банер – 200 грн, неламіновані – 400 грн, ламіновані  500грн, з бортами 1000грн Дитячі мапи. Матеріали.

Банер з допуском – по периметру основи залишається незадрукована область шириною 5 см. З її допомогою банер натягують на основу (старий стенд, дерев’яний підрамник або ще щось в цьому роді) і кріплять монтажним степлером або звичайними канцелярськими кнопками.

Банер з люверсами – по периметру основи набиваються люверси (залізні кільця). З їх допомогою банер натягують безпосередньо на стіну або якусь основу, за допомогою дюбелів.

Неламінований друк застосовується в приміщеннях, де немає прямого попадання сонячних променів на стенд. Коли є впевненість, що діти не будуть чіпати, дряпати і розмальовувати поверхню. При необхідності стенд можна протерти м’якою вологою тканиною. При дотриманні всіх цих умов стенди будуть служити багато років.

Ламінований стенд на основі пластика дуже стійкий до різних кислот, солей і дезінфікуючих засобів, а також до погодних умов. Він не містить в собі важких металів, не піддається корозії. Достатня жорсткість і міцність на злам, відносно низька щільність, мала вага і легкість в обробці роблять його ідеальним для застосування в оформленні класу.

Ламінований стенд з бортами – це стенд, в якого на зворотній стороні передбачені планочки, що стоять на ребро, утворюючи з поверхнею самого стенда конструкцію схожу на короб. Функція бортів: створення додаткової жорсткості поверхні, надання об’єму (складається враження, що стенд не лежить безпосередньо на стіні, а ніби висить в повітрі). Такі стенди більш ефектніше виглядають на поверхні стіни, ніж стенди без бортів або банери. Процес виготовлення ламінованих стендів з бортами триваліший і складніший ніж всі інші варіанти, тому і ціна цих стендів вища. В залежності від задуму дизайнера товщина борта може бути різною, але в основному вона складає 3 см.Відео про дитячі мапи.ТАБЛИЦЯ ЦІН НА БАНЕРНІ ВАРІАНТИ КАРТ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗМІРІВ

Індивідуальні розміри та співвідношення сторін прораховуються окремо.НА ГОЛОВНУ

________________

ПРЕДМЕТНІ СТЕНДИ

АНГЛІЙСЬКА МОВА

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

БІОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ

ЕКОЛОГІЯ

ЗАПРОШУЄМО В ЄВРОПУ

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

ІНФОРМАТИКА

ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО

МАТЕМАТИКА

МУЗИКА

НАРОДОЗНАВСТВО

НІМЕЦЬКА МОВА

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я

ПРАВО

РОСІЙСЬКА МОВА

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

УКРАЇНСЬКА МОВА

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

ФІЗИКА

ХІМІЯ

ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ СТЕНДИ

БЕЗПЕКА ДОР. РУХУ

ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ

ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ

ЄВРОКЛУБ

КЛАСНІ КУТОЧКИ

КЛАСНІ КУТОЧКИ ІЗ СИМВОЛІКОЮ

МЕТОДИЧНІ СТЕНДИ

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

ПСИХОЛОГІЯ

СПОРТИВНІ СТЕНДИ

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

СТЕНДИ В КОРИДОР ТА ВЕСТИБЮЛЬ

ВИВІСКИ НА ФАСАД

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ

ТАБЛИЧКИ НА ДВЕРІ

СТЕНДИ ДЛЯ ВНЗ та КОЛЕДЖІВ

ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА

ДІЛОВОДСТВО

ЗВАРЮВАЛЬНА СПРАВА

ЕКОНОМІКА

МАТЕМАТИКА

ТЕХНОЛОГІЯ ХАРЧУВАННЯ

НАФТОВИДОБУВНА ГАЛУЗЬ

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

ІГРОВЕ КОЛО

________________________

Давайте дружити у facebook

facebook

 

Вам корисно? Поділіться з друзями!