ФОТОВІДЕОВІДГУКИ

Шановні друзі.

На цій сторінці Ви можете ознайомитися з частиною відгуків від моїх замовників. Ці відгуки я опубліковував сам, а отже мав можливість фільтрувати. Для того, щоб краще підкреслити якість мого обслуговування я створив сторінку відгуків на Фейсбуці – на ній можна залишити відгук, на який я не буду мати жодного впливу, а отже тут можна більш критично оцінити мою роботу. Ми всі люди, різні ситуації складаються у житті, але повірте – я постійно працюю над якістю обслуговування своїх замовників.

Відгуки на Facebook

Віктор Анатолійович Шпаченко. Заступник директора зош №2 м. Стрий. 

Оскільки цього року наша школа отримала значне фінансування для обладнання природничо-математичних кабінетів, то ми вирішили не тільки закупити сучасне обладнання ( про це – за кілька тижнів – тендер вже майже завершився), а й оновити зовнішній вигляд кабінетів. Постало питання – де і які замовляти стенди?. Проаналізувавши всі за і проти зупинились на роботах підприємця з Бродів Володимира Нечипоренка. І не прогадали. Перша частина замовлень – банери для кабінетів вже надійшли в школу. Якість – відмінна. Ціна – демократична. Рекомендую!!! 

_____________________________

БОЛГРАДСЬКА ГІМНАЗІЯ. ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Владимир! Вы лучший специалист и знаток своего дела! За мою педагогическую деятельность мне довелось сотрудничать с большим количеством людей, но ваша ответственность, профессионализм, и творческий подход к работе покорили меня с первого дня. Благодаря Вашей кампании Болградская гимназия накануне своего юбилея значительно преобразилась. Изготовленные стенды стали настоящим достоянием нашего учебного заведения. Очень большое количество людей интересуются и просят координаты кампании. Мы с большим удовольствием и уверенностью рекомендуем. От всего коллектива педагогов, учащихся и родителей благодарим в Вашем лице всех сотрудников кампании. Желаем творческих успехов и надеемся на дальнейшее сотрудничество!

_____________________________

ПЕРШОТРАВЕНСЬКА ЗОШ№1, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Дуже вдячна Вам за надіслані стенди! Вкотре залишилася задоволеною. Даю всім бажаючим Вашу адресу сайту. Ми-Ваша реклама))) Першотравенська школа №1, Дніпропетровська область.

_____________________________

БРУСЕНЦОВА КАТЕРИНА

Добрый день!

Хочу сказать вам большое спасибо за стенды для кабинета информатики. Очень красиво. То, что надо. Вы молодцы! Буду рекомендовать вас своим коллегам )) Хороших вам продаж!
_____________________________
БРОДІВСЬКА ЗОШ№4. ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
_____________________________
БРОДІВСЬКА СЗОШ№2. ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
_____________________________
ПОКРОВСЬКА ЗОШ. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
_____________________________

НОВОСІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ МИРОНА ЗАРИЦЬКОГО. ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

П.Володимире, дякую за чудові стенди, які Ви зробили для нашої школи. А це- 10 оформлених кабінетів, коридор тощо. Якість відмінна. Замовлення виготовлено вчасно. Маю можливість співставити з іншим виробником (попереднього разу замовляли в іншому місці), де зовсім не така кольоропередача, помилки, інше… Тут видно творчий підхід у дизайні, багато готових макетів. Ми дуже задоволені. Так тримати! Нових успіхів!

_____________________________

 ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ с.ЧЕРЕПАШИНЦІ. ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

_____________________________

 НАТАША ХОМЕНКО. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Добрий день! Я замовляла в вас банери. Ось так получилось! Дуже гарно! Дякую!

_________________________

😘😘😘Ми всі знаємо наскільки важливі відгуки у нашій роботі, особливо в інтернеті.
 
☹️Багато відгуків проходять непоміченими у моїй переписці із замовниками, а просити щоб залишали ці відгуки на сторінках сайту – не в моїх правилах.
 
😊😊😊Якщо у людини є потреба подякувати за якісно виконану роботу, то вона це зробить і без нагадування.
 
📌Тому я просто буду публікувати скріни відгуків з месенджерів.
🤩🤩🤩Я думаю це допоможе людям у прийнятті рішення про подальшу співпрацю зі мною.
 
А Вам усього найкращого, друзі.
_______________________