Купити стенди з математики

Купити стенди з математики

4 Липня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Купити стенди з математики не так просто, як здається на перший погляд.

З якими труднощами можна стикнутися, коли потрібно купити стенди з математики? Як їх вирішити та отримати дійсно якісний продукт. Про це й поговоримо у цій статті.

Друзі, усім привіт.

Майже кожен учитель математики рано чи пізно, бодай один раз у своїй професійній діяльності має необхідність чи потребу придбати стенди в кабінет математики.

Які труднощі на цьому шляху його очікують? Саме перше. Зараз на ринку послуг працює дуже багато виробників. Одні кращі, інші ще кращі. В одних стенди якісні і за помірну ціну, інші намагаються за будь-яку ціну заробити, не сильно піклуючись про якість своєї продукції. Такі реалії.

Ваші кроки, щоб купити стенди з математики.

  1. Вибираєте з пошуку декілька виробників, стенди яких Вам найбільше сподобалися.
  2. Вивчаємо на якому матеріалі виготовлені стенди (пластик китайський чи європейський, стенд покритий захисною плівкою чи ні, чи існують варіанти виконання, їхні переваги та недоліки) – повірте це має значення. Всю цю інформацію виробник повинен надати. Відсіюємо тих виробників, в якості роботи яких з’явилися сумніви.
  3. Чи може виробник надати читабельні зразки стендів для вичитки на предмет помилок або неточностей. Дуже часто продають стенди з неякісною інформацією.
  4. Чи згоден виробник внести зміни при виявлені помилок.
  5. Чи готовий виробник вносити кардинальні зміни у проект, підлаштовуючи його під Ваші потреби, чи ні.
  6. А тепер ціна! На цьому етапі, якщо основним критерієм вибору стає ціна, слід уважно порахувати. Як це зробити і не помилитися дивіться ТУТ 
  7. Переконуємося, що виробник ГАРАНТУЄ і бере відповідальність за доставку стендів на себе, а не покладає її на перевізника. ЦЕЙ ПУНКТ ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ. Інакше Ви можете залишитися сам на сам з перевізником, при вирішенні проблемних ситуацій, які, на жаль, не так рідко і трапляються. Я думаю Ви розумієте, хто залишається на бобах у такій ситуації.
  8. Тільки після цього здійснюйте замовлення. Чи платити на перед, а чи платити при отриманні – це вже Ваша справа. Доля ризику, звичайно є. Але повірте, серед тих виробників, які вже давно на ринку цих послуг, майже ніхто не наважиться ризикнути своєю репутацією заради сумнівного миттєвого заробітку, тому що побудувати відносини з потенційним клієнтом вкрай складно, а роками набутий авторитет дуже легко втратити навіть маленьким необдуманим кроком.

Ну що ж, друзі, а тепер ї я хочу запропонувати Вам якісні стенди у кабінет математики. Це мої напрацювання за останні сім років. Вибачте, скоріше моє оформлення, а інформацію для стендів надавали Ваші колеги, такі самі учителі математики, як і Ви.

НАТИСНІТЬ СЮДИ, ЩОБ КУПИТИ СТЕНДИ З МАТЕМАТИКИ

Хочу поділитися маленьким секретом. При оформленні замовлення, не стидайтеся, просіть знижку. Повірте, я завжди піду на зустріч.

А тепер зверніть увагу!!!

KUPYTY STENDY Z MATEMATYKY

Яку інформацію можна знайти на математичних стендах.

У наявності є комплекти стендів як на банерній, так і на пластиковій основах. Великий вибір портретів учених математиків з різних епох. Класні куточки, стенд “У СВІТІ МАТЕМАТИКИ”, математичні вислови над дошкою, грецький та латинський алфавіт, планіметрія, тригонометрія, стереометрія, формули скороченого множення, таблиця похідних деяких функцій, таблиця первісних функцій, таблиця квадратів, похідна та інтеграл, багатогранники та тіла обертання, основні властивості степенів, арифметична та геометрична прогресії, графіки функцій та багато інших тематик.

P.S. Не знайшли в каталозі свій стенд?

Не хвилюйтеся, я підготую Ваш неповторний дизайн абсолютно

БЕЗКОШТОВНО

___________________________________

Щоб замовити або проконсультуватися звертайтеся за телефонами 066-975-87-67, 068-877-92-82 або пишіть в контактну форму:

ЗАМОВИТИ

Якщо Ви ще сумніваєтеся у моїй компетенції та вагаєтеся, Вам слід перейти у розділ “Відгуки” та уважно почитати про що там пишуть люди, які вже скористалися моїми послугами і отримали свої стенди. 

Вже встановилася чітка тенденція на повторні замовлення і майже 60% тих, сто хоч раз купляв у мене стенди, знову повертаються та співпрацюють тільки зі мною.

_______________________

P.S.  Зараз у мережу я запустив свій новий інтернет-магазин, він ще не заповнений повністю, але якщо у Вас є бажання просто познайомитися з його структурою та дизайном, я буду тільки радий. Ось посилання: https://standmarket.com.ua

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ