НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

10 Серпня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НОВИЙ ПІДХІД ДО РОБОТИ

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА  все більше привертає увагу різних виробників шкільної наочності. І мене не оминула ця річ. Довший час я обходив стороною цю тему, роблячи акцент на предметні стенди.

Але реалії сьогодення диктують свої умови взаємодії із замовниками.

Нещодавно я розробив стенд “ВІД УСПІХУ У НАВЧАННІ ДО УСПІХУ У ЖИТТІ”. Звичайно це не є моя ідея, вона запозичена в інтернеті. Мені навіть важко сказати хто був першим автором, але на сьогодні вона дістала досить великий відгук серед учителів початкової школи. Цей стенд я розробив на прохання одного із замовників і навіть на деякий час дав вільний доступ на безкоштовне завантаження стенду.

Але час йде невпинно і в мене з’явилися перші замовлення цього стенду. Тому я вирішив записати рекламне відео, сподіваючись достукатися до більшої кількості учителів, яким цей стенд може бути корисним у їхній професійній діяльності.

Нижче пропоную Вашій увазі демонстраційно-інформаційний ролик, у якому в живу хочу показати два варіанти виконання, а також пояснити у чому полягає відмінність різних цінових пропозицій та як можна замовити даний стенд.

У одного замовника, яка придбала варіант із зйомними совенятами на магнітах, я поцікавився про те, яким чином вона планує використовувати цей стенд у своїй роботі, тільки як показ інформації про учнів, що навчаються у даному класі, чи ще якось?

На що вона мені відповіла просто, що спектр використання такого стенда досить широкий, головне тільки щоб фантазії вистачило.

Я, у свою чергу, навіть не сумніваюся, що фантазії у вчителів початкової ланки не позичати, креативу на такого роду стенди достатньо і маю надію, що ми разом зробимо ще не один цікавий проект.

 

Кнопка переходу на сторінку для ознайомленням із цінами і варіантами виконання.

Від успіху у навчанні…

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Щоб отримати 10-ти відсоткову знижку на будь-який варіант даного стенду, потрібно вподобати сторінку “СТЕНДИ В ОСВІТУ”

та бути учасником групи “НА ФЛЕШКУ ВЧИТЕЛЮ”.

СТЕНДИ В ОСВІТУ

НА ФЛЕШКУ ВЧИТЕЛЮ

______________________

Зв’язок через мобільні пристрої

Стенди у сільську школуСтенди у сільську школуОформлення стендамиОформлення стендамиОформлення стендами

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ