Оформлення стендами. Банер-моноліт

Оформлення стендами. Банер-моноліт

3 Серпня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Оформлення стендами.

Оформлення стендами. У Вас великий кабінет. Довга стіна, яку потрібно оформити. Коштів, як завжди, не вистачає. Що ж робити?

Вихід завжди можна знайти. Я не втомлюся повторювати. Шановні вчителі – НЕ БІЙТЕСЯ ОФОРМЛЯТИ КЛАСИ БАНЕРАМИ. Банер – це чудова альтернатива пластиковим стендам. По функціональності банер нічим не поступається своєму дороговартісному побратиму. Яскравість і чіткість зображень теж на належному рівні.

Але є застереження, не кожна машина якісно друкує банери, тому перед тим як замовляти більшу партію банерів чи великий монолітний банер, переконайтеся у якості друку. Це можна зробити різними способами. Я би попросив у виробника “зразочок якості друку”. Якщо виробник впевнений у якості своєї продукції, він залюбки надасть такий “пробник”. Ціна пересилки по Україні в межах 40 грн. Я думаю варто заплатити ці гроші, щоб потім довгі роки не шкодувати, дивлячись на неякісний банер у своєму класі.

В своїй більшості у каталозі стенди розбиті по тематикам і представлені окремо. Звичайно, діло смаку, окремо робити кожен стенд, чи одним банером-монолітом. Тут є свої за і проти. Розглянемо ці моменти.

Коли ЗА.

Тоді, коли безпосередньо Вам такий варіант більше подобається.  Тоді, коли у Вас великий кабінет і суцільний банер-моноліт на цьому фоні буде виглядати ефектно. Коли потрібно закрити якісь недоліки стіни. Одного разу, у мене замовили такий банер, щоб закрити тріщину на стіні. Ви спитаєте, чому не заробили її? Та заробляли, і не один раз, а вона все з’являється і з’являється. Знайшли вирішення – БАНЕР. Він сам по собі еластичний, тому при деформації стіни, гарно її прикриває.

Як монтувати? Найкраще підходять два способи, або люверси (залізні кільця) на дюбеля, або допуск. У цьому випадку просто прибиваємо до стіни маленькими цвяшками і зверху накриваємо багетом з пінопласту, виходить чудова рамка. Звичайно можна такий банер також натягнути на якусь дерев’яну основу, підрамник наприклад, але такий варіант достатньо складний і потребує деяких затрат. Особливо зверніть увагу на рейки для основи, дуже важливо, щоб вони були дійсно висушеними. І ще я рекомендував би деревину із сімейства соснових (м’яка порода), щоб легше було закріплювати. ФОТО БАНЕРІВ ВІД НАШИХ ЗАМОВНИКІВ

Коли ПРОТИ.

Тоді, коли Вам не подобається моноліт. Тоді, коли Вам часто доводиться знімати банер із стіни (з різних причин). Тоді, коли Ви вважаєте, що банер можуть пошкодити, чи помалювати. Легше замінити якусь одну частину комплекту, ніж міняти цілу довжелезну монолітну композицію.

Вибір за Вами, друзі.

А тепер до діла. Друзі, пропоную Вам подивитися відео про те, як формується монолітний банер для оформлення шкільного кабінету стендами. Цей ролик створений на основі стендів для початкової школи, але це тільки приклад. Такий банер-моноліт можна виготовити для будь-якого предмету або просто для оформлення класів чи коридорів освітніх закладів. Приємного Вам перегляду.

________________________

Давайте дружити у facebook

facebook

 

 

 

Вам корисно? Поділіться з друзями!