Початкова школа. Погляд зі сторони.

Початкова школа. Погляд зі сторони.

6 Липня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Початкова школа. Погляд зі сторони.

Початкова школа. Це фундамент, який закладається в кожну дитинку. Дуже важливо щоб він був міцний, від цього у великій мірі залежить подальша доля юної особистості.

Друзі, Ви перейшли на цю сторінку, а отже Ви у мене в гостях. Беріть чашку кави та зручно розміщуйтеся біля екрану монітора. Всього вісім хвилин Вашої уваги для перегляду відео нижче. А я продовжу ту розмову, що почав у фейсбуці (хто перейшов не з ФБ, ось посилання на початок        Початок статті на ФБ

Школи, як люди. Вони всі різні.

Початкова школа – це окрема історія. Це світ дитинства та великих мрій про щасливе майбутнє. Це перший крок. Дуже важливо, щоб цей крок був вдалим, успішним, і головне, щоб це відчула сама дитина. Зрозуміла, що вона може долати труднощі, може сама виконувати завдання, а головне, щоб вона відчула надійні плечі тандему школи та сім’ї. Ось запорука успішного старту.

Я пропоную Вам цю подорож для того, щоб Ви могли своїм професійним поглядом зі сторони оцінити в яких умовах працюють Ваші колеги.

Можливо, Ви зможете щось цікаве побачити для себе, можливо захочете дати якусь цінну пораду у коментарях нижче. Одним словом, друзі, запрошую Вас до дискусії на тему оформлення початкової школи і на скільки це може впливати на якість освіти загалом.

Приємного Вам перегляду.

P.S. А я буду поруч. Задавайте питання прямо тут, під цим постом, намагатимуся відповісти кожному.

_______________________

Друзі, якщо потрібно замовити стенди для початкової школи у мене, у меню зліва, а на мобільних пристроях знизу є розділ ПОЧАТКОВА ШКОЛА. Вам туди.

Замовлення можна зробити зателефонувавши за номерами 096 450 12 88,  066 975 87 67,  063 852 34 54

Або пишіть в контактну форму, на зв’язок виходжу особисто я, Володимир Нечипоренко.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ – У МЕНЕ ВИГІДНІШЕ!!!

_____________________________

Вам корисно? Поділіться з друзями!