ШКІЛЬНІ СТЕНДИ. УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

ШКІЛЬНІ СТЕНДИ. УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

20 Червня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Як оптимізувати свій бюджет і купити якісні шкільні стенди.

Шкільні стенди по Україні.

Друзі! І знову усім привіт.

Хто мене не знає, давайте познайомимося!

Стати друзями на Фейсбук

Мене звати Володимир Нечипоренко. В минулому, як і Ви, я теж був учителем. Учителем образотворчого мистецтва і віддав цій професії 17 років свого життя. Сьогодні я допомагаю іншим оформити свій класний кабінет, школу якісними і відносно недорогими стендами.

Як вибрати шкільні стенди? 

Якщо Вам потрібні стенди, а в різних виконавців вони гарні по своєму і Ви не знаєте якому з виробників надати перевагу, одним із основних чинників кінцевого вибору є ЦІНА.

Давайте зараз разом навчимося правильно визначати реальну ціну стенда. В таблиці нижче наведені приклади двох, на перший погляд однакових за площею стендів.

Ця таблиця зроблена у 2019-му році. Сьогодні 2021-й. Ціни змінилися, але основний принцип порівняння залишився.

Прочитайте, будь ласка, уважно і не переплачуйте. 

ШКІЛЬНІ СТЕНДИ

МАТЕРІАЛИ

P.S. Не знайшли в каталозі свій стенд?

Не хвилюйтеся, я підготую Ваш неповторний дизайн абсолютно

БЕЗКОШТОВНО

___________________________________

Щоб замовити або проконсультуватися звертайтеся за телефонами 099-649-27-30, 068-488-20-10 або пишіть в контактну форму:

ЗАМОВИТИ

Якщо Ви ще сумніваєтеся у моїй компетенції та вагаєтеся, Вам слід перейти у розділ “Відгуки” та уважно почитати про що там пишуть люди, які вже скористалися моїми послугами і отримали свої стенди. 

Вже встановилася чітка тенденція на повторні замовлення і майже 60% тих, сто хоч раз купляв у мене стенди, знову повертаються та співпрацюють тільки зі мною.

Традиційно літом учителі, так само як і учні та їхні батьки, відпочивають, а коли підходить пора знову готуватися до школи, то в серпні починається щось неймовірне. Усім потрібні стенди “уже і на вчора”.

Щоб такого не трапилося з Вами, шановний читачу, краще заздалегідь подумати про оформлення свого класу і замовити шкільні стенди зараз, а не очікуючи “часу Х”.

Може таке трапитися, що на той момент не тільки я, а й інші виробники просто фізично не будуть готові обслужити велику кількість заявок до 1-го вересня. Буде шкода.

Вам корисно? Поділіться з друзями!