Стенди у сільську школу

Стенди у сільську школу

8 Серпня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Стенди у сільську школу, чи це реально?

Стенди у сільську школу. Ми всі добре знаємо, що фінансування освітніх установ бажало б кращого.

Тому кожна школа намагається вирішувати це питання по різному. Одні виготовляють стенди за допомогою батьків, інші, не дочекавшись допомоги зі сторони, витрачають на це власні кошти. Але у своїй практиці я часто зустрічався із ситуацією, коли фінансування проводили різноманітні організації, спонсори.

Один з таких випадків я хочу показати Вам сьогодні. У мене з’явилася нагода відвідати школу у селищі Перемиль, Горохівський район, Волинська область. Звичайно у своїй роботі я не практикую доставку стендів власноруч, для цього є відповідні служби (Нова пошта і т. д.).

Тут виникла така ситуація, що замовник знаходиться зовсім поруч з моїм містечком, всього 40 км. І я поїхав.

Про цю подорож і як мене прийняли у Перемильській школі – дивіться у наступному сюжеті.

 

Друзі, з цієї поїздки я зробив висновок. Все залежить від конкретних людей, а не від міфічного НЕМАЄ ДЕ ВЗЯТИ КОШТИ.

Можливо я помиляюся, але у мене склалося враження після спілкування з Надією Дмитрівною (сільським головою), що фінансування шкільних проектів реально здійснювати на місцевому рівні, оскільки політика децентралізації вже дає свої плоди і в громадах є гроші, можливо є ще й інші чинники, але я в цих питаннях не компетентний, тому глибоко занурюватися у дискус на цю тему не буду. Очевидно одне, конкретна людина, конкретний керівник виявив бажання допомогти, а дирекція школи змогла переконати його у важливості вкладання коштів у сільську школу.

З’явився тандем, а наслідок який? Правильно, школа отримала нові, якісні, сучасні стенди.

Добре, друзі, про це можна довго говорити, сперечатися і так далі. Я тільки хочу сказати одне. Як приємно дивитися на таку безмежну відданість учителів своїй справі, школі, дітям. Знаючи наші реалії, важко знайти аргументи, щоб не покинути цю важку роботу, але видно вони їх знаходять.