Стенди з німецької мови

Стенди з німецької мови

20 Липня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Стенди з німецької мови. На цю тему можна дуже багато писати. Вивчення іноземних мов, без перебільшення, набирає актуальності з шаленою швидкістю.

Глобалізація світової спільноти, дає нам шанс знайти для себе кращі умови самореалізації. Поряд з англійською, німецька мова стає все поширенішою мовою спілкування на європейському просторі.

Провідні країни Європи розмовляють і ведуть свої справи саме на цій мові. До них ми відносимо, в першу чергу, Німеччину – це сама потужна економіка на континенті, якщо не брати до уваги Великобританію. Далі йдуть, Австрія, Швейцарія, Люксембург, Ліхтенштейн, можливо ще якісь країни.

Висновок такий, що перспектива у вивченні цієї мови неабияка.

Стенди з німецької мови.

Сьогодні на своєму сайті я пропоную цікаву збірку стендів по даному предмету для оформлення кабінетів німецької мови, створення у них атмосфери занурення у простір тієї спільноти.

До цієї збірки увійшли стенди, які знайомлять нас з основними німецькомовними країнами Європи. Також є стенди, що розповідають про сьогодення нашої країни – України. Граматичні стенди (алфавіт, основні форми дієслів, поради для вивчення…, утворення кількісних числівників, календар погоди, класний куточок, вислови видатних людей).

До речі, вислови постійно поповнюються. Тільки надходить заявка на стенд з новим висловом, я зразу ж його буду намагатися виставляти у доступ. 

Якість моєї інформації на стендах залежить від Вас, шановні учителі. Якщо Ви приймете активну участь у створенні каталогу, доступ в електронному вигляді до розробок стендів з Вашою інформацією, для Вас, буде БЕЗКОШТОВНИМ. Пропозиції надсилайте, будь ласка, через КОНТАКТНУ ФОРМУ

Оскільки я не володію мовою, тому прошу Вас надсилати тексти вже відредаговані у текстовому редакторі, тому що я їх тільки імпортую і оформляю без внесення змін у сам текст. За бажанням, в інформації про стенд, можу позначати, на основі чиїх матеріалів була зроблена ця розробка і надішлю лист подяки у вигляді грамоти на Вашу фізичну адресу. 

КАТАЛОГ СТЕНДІВ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Комплект стендів про Україну на німецькій мові (відео).

 

 

Підписуйтеся та слідкуйте за іншими моїми пропозиціями на сторінці ФБ

СТЕНДИ В ОСВІТУ

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

Вам корисно? Поділіться з друзями!