ПЛАСТИК ЛАМІНОВАНИЙ

Матеріали, що застосовуються для виготовлення шкільних стендів.

♦ Третя ціна – пластик ламінований без бортів

    Ламінований стенд – виготовлений на твердій пластиковій основі (ПВХ) товщиною 3 мм. Друк наноситься на плівку ORACAL, покривається прозорою захисною плівкою і виклеюється на поверхню пластика. У роботі застосовується пластик тільки від європейських виробників – Ongrofoam / Plafoam. Ламінована поверхня практично не має ніяких обмежень в експлуатації. Застосовується в будь-яких умовах, як в приміщенні, так і на вулиці. Якщо діти залили або пописали стенд, його можна спокійно почистити і навіть помити.

    Ламінований стенд на основі пластика дуже стійкий до різних кислот, солей і дезінфікуючих засобів, а також до погодних умов. Він не містить в собі важких металів, не піддається корозії. Достатня жорсткість і міцність на злам, відносно низька щільність, мала вага і легкість в обробці роблять його ідеальним для застосування в оформленні класу.

    Ламінований стенд без бортів – це стенд, що кріпиться на стіну за допомогою саморізів, склотримачів, дюбелів з гачками по краях стенда. Якщо стенд прямокутної форми, можна також виготовити під нього рамку. В комплектах стендів з накладанням елементів у верхніх ярусах передбачені борти товщиною від одного сантиметра. (Наприклад комплект складається з трьох ярусів. Перший ярус монтується безпосередньо на стіну, способами перерахованими вище, на другий ярус додається борт товщиною один сантиметр і вушками для кріплення, на третій ярус додається борт товщиною півтора сантиметра і вушками для кріплення).

Вам корисно? Поділіться з друзями!