ПЛАСТИК НЕЛАМІНОВАНИЙ

Матеріали, що застосовуються для виготовлення шкільних стендів.

  Друга ціна – пластик неламінований без бортів

   Неламінований стенд – створений на твердій пластиковій основі (ПВХ) товщиною 3 мм. Друк наноситься на плівку ORACAL і виклеюється на поверхню пластика.

У роботі застосовується пластик тільки від європейських виробників – Ongrofoam / Plafoam. Розглядається тільки варіант стенду без бортів. Стенд кріпиться на стіну за допомогою саморізів, склотримачів, дюбелів з гачками по краях стенда.

Якщо стенд прямокутної форми, можна також виготовити під нього рамку.

В комплектах стендів з накладанням елементів у верхніх ярусах передбачені борти товщиною від одного сантиметра. (Наприклад комплект складається з трьох ярусів. Перший ярус монтується безпосередньо на стіну, способами перерахованими вище, на другий ярус додається борт товщиною один сантиметр і вушками для кріплення, на третій ярус додається борт товщиною півтора сантиметра і вушками для кріплення).

Неламінований друк застосовується в приміщеннях, де немає прямого попадання сонячних променів на стенд. Коли є впевненість, що діти не будуть чіпати, дряпати і розмальовувати поверхню. При необхідності стенд можна протерти м’якою вологою тканиною. При дотриманні всіх цих умов стенди будуть служити багато років.

    Стенд на основі пластика не містить в собі важких металів, не піддається корозії. Достатня жорсткість і міцність на злам, відносно низька щільність, мала вага і легкість в обробці, роблять його ідеальним матеріалом для будь-якого за складністю оформлення кабінету.

Вам корисно? Поділіться з друзями!