Центр візуальної комунікації у школі.

Центр візуальної комунікації у школі.

3 Липня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Центр візуальної комунікації у школі. Що це таке?

Який зміст я вкладаю у термін “Центр візуальної комунікації у школі”  і що він може дати для учителів та чим може допомогти у бурхливому вирі шкільного життя?

Відповіді на ці та на багато інших питань я сподіваюся дати у цій статті.

Основна мета проекту – замкнути весь спектр візуальних комунікацій безпосередньо на самій школі. Що ми відносимо до цього терміну (візуальні комунікації): виготовлення стендів, поліграфія, упаковка інформаційного контенту (презентації, слайд-шоу, колажі і т.д.), фотографія, відео, створення сайту, соціальні мережі, онлайн-сервіси…

Давайте помріємо. Уявіть собі – ШКОЛА. У Вас відкритий МІЖШКІЛЬНИЙ ЗАХІД. Буде багато гостей з інших шкіл (уявіть картинку ще страшнішу). ТРЕБА СЕБЕ ЯКОСЬ ПРЕЗЕНТУВАТИ!!! ЩО РОБИТИ?

Все дуже просто. Скажіть, будь ласка, у Вашій школі є Євроклуб, Центр учнівського самоврядування і так далі… Дайте дітям (старшокласникам) реалізувати себе з користю для всього навчального процесу у Вашому закладі. Відберіть, наприклад, п’ять дітей: 1- відповідальний за дизайн та графіку, 2-відповідальний за фото та відео, 3-відповідальний за соц. мережі, 4-відповідальний за сайт школи, 5-відповідальний за виготовлення друкованої продукції і т. д. Повірте, діти краще від усіх нас знають де знайти відповідну інформацію в інтернеті і як грамотніше організувати весь цей процес.

А тепер ФАНТАСТИКА. Ви приходите у цей Центр і… Вам потрібен буклет, презентація, банер, оголошення, тематичний відеоролик, відео та фото фіксація всього заходу, а в кінці ще й роздати диски з усім “дійством” гостям у вигляді презенту. Вам ці всі послуги представили на місці – у замкнутому шкільному циклі, в короткий термін і з мінімальними затратами на розхідні матеріали. Правда ФАНТАСТИКА.

А, мало не забув, звіт про проведений захід облетить всю Україну через шкільний сайт та соціальні мережі. Це вже підтвердження Вашого професійного рівня…

_____________________________

А тепер цифри.

АКТУАЛЬНІСТЬ ЦІН – 2019 рік.

Вам терміново потрібні, як мінімум:

1- буклет (малим тиражем) – розробка на стороні – дизайн 300 грн, роздрук 100 шт А-4- 500 грн, 1000 шт. – 1200 грн Собівартість 100 примірників приблизно 100 грн

2- оголошення – розробка на стороні – дизайн 100 грн, на місці – безкоштовно.

3- презентація – розробка на стороні – від 300 до 500 грн, на місці – безкоштовно.

4- інформаційний банер – розробка та роздрук на стороні – від 300 грн за 1 кв. м, на місці – 80 грн за 1 кв. м.

5- фото- відео- фіксація заходу – запросити зі сторони – від 500 до грн (хто себе як цінить) за годину роботи, на місці – безкоштовно.

Я навів приклад тільки частини послуг, які можна не виносити за межі школи, але цей перелік можна продовжувати і продовжувати.

____________________________

Друзі, на сьогодні я бачу такі напрямки роботи ЦЕНТРУ ВІЗУАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ:

ОНЛАЙН СЕРВІСИ

Кнопки нижче ще не активні.

ГРАФІКА ТА ДИЗАЙН

ФОТОГРАФІЯ

ВІДЕО

ВСЕ ПРО САЙТ

СОЦ. МЕРЕЖІ

Цей перелік може змінюватися в залежності від тих чи інших тенденцій у світових трендах на візуальну комунікацію.

На мою думку ЦЕНТР ВІЗУАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ У ШКОЛІ заслуговує на життя та розвиток. Можливо це тільки моя ілюзія, а можливо й ні. Друзі, а яка Ваша думка з приводу цього питання? Мені дуже важливо її знати. Пишіть, будь ласка, у коментарях до цієї статті, я дуже надіюся на зворотній зв’язок. 

Працюймо разом!

P.S.  Зараз у мережу я запустив свій новий інтернет-магазин, він ще не заповнений повністю, але якщо у Вас є бажання просто познайомитися з його структурою та дизайном, я буду тільки радий. Ось посилання: https://standmarket.com.ua

_______________________________

На завершення. Надаю доступ на завантаження файлів, що на картинці нижче до 9.00 год. 04.07.19

 

____________________________

Підписуйтеся та слідкуйте за іншими моїми пропозиціями на сторінці ФБ

СТЕНДИ В ОСВІТУ

Подивіться, будь ласка, відео нижче. Формат дружньої невимушеної обстановки – це просто робочий інформаційний ролик з корисною інформацією для Вас.

Центр візуальної комунікації

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

Вам корисно? Поділіться з друзями!