Банер (що можна змінювати, а що ні).

Банер (що можна змінювати, а що ні).

29 Травня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Друзі, привіт!

Вирішив написати цю коротеньку статтю у відповідь на самі поширенні запитання про банер.

Зразу ж хочу зазначити, що всі зразки стендів і банерів, виставлені на сайті можна змінювати і коректувати практично без обмежень.

Дам відповіді на основі одного прикладу (це запитання від однієї учительки, але їх найчастіше задають усі).

1. Розмір можна міняти?
2. Якщо у вигляді банера усі елементи скріплені?
3. Останній елемент коло вибору замінити на куточок читача.

____________________________________

Так, розміри банерів можна міняти, по довжині вони можуть бути практично необмежені, тому що довжина рулона, який закладається у машину для друку, доходить до 100 м.

По висоті є обмеження до 150 см, але якщо Вам потрібна більша висота, то тут є два виходи. Перший варіант – ми склеюємо банер з двох і більше частин, другий варіант – друкувати на трьох метровому широкоформатному принтері (але такий друк застосовується для зовнішнього використання, він не має фотографічної якості, а отже для школи не підходить). Висновок. Бажано продумувати композицію так, щоб не виходити по висоті за межі 150 см.

Будь-який банер можна друкувати монолітом, тобто декілька стендів на одній основі, так і окремо кожну частину. В тому чи іншому способі є свої переваги і свої недоліки. Все залежить від того, яким способом ми плануємо монтувати банери на стіну, якщо за допомогою люверсів (залізних кілець по периметру), то значення практично не має. Звичайно, чим більший банер, тим складніше його розтягнути на стіні, щоб не було різного роду хвильок, зморшок (стіна бажано щоб була рівною).

Якщо банер потрібно натягнути на основу (рамка, старий стенд тощо), ми робимо допуск по периметру, як правило, це 5 см. Дуже довгу рамку виготовити складно, потрібні рейки і вони повинні бути висушені (це принципово), бо погано висушені рамки з часом покрутить і стенд втратить свій естетичний вигляд. У цьому випадку рекомендую кожен елемент комплекту друкувати окремо і натягувати на окремі основи, так навіть буде гарніше, вийдуть повноцінні об’ємні стенди

Існує непоганий варіант, коли банери просто розтягують по стіні за допомогою простих цвяшків, а зверху по периметру наклеюють рамку з багету. 

БАНЕР ДОПУСК

БАНЕР ЛЮВЕРСИ

ПРОПОНУЮ ЗБІРКУ ФОТОГРАФІЙ, ПРИСЛАНИХ НАШИМИ ЗАМОВНИКАМИ З МІСЦЯ МОНТАЖУ БАНЕРІВ.

ФОТО БАНЕРІВ ВІД НАШИХ ЗАМОВНИКІВ

 

P.S. У житті трапляється різне. Якщо стоїте перед вибором і не знаєте якому варіанту віддати перевагу МОНОЛІТУ чи ОКРЕМИМ ЧАСТИНАМ, задайте собі запитання. Що я буду робити, якщо ( не дай Бог) якась частина композиції буде пошкоджена? Думаю відповідь однозначна, один елемент замінити набагато легше ніж міняти всю монолітну композицію. Але водночас бувають такі композиції, що виглядають гарніше на одному монолітному банері (як у прикладі на малюнку), тому кожна людина повинна робити вибір сама, згідно своїх міркувань.

До зустрічі у наступних постах. Якщо є питання, задавайте їх сміливо. Я завжди на зв’язку.