Як ми наш клас оформляли…

Як ми наш клас оформляли…

18 Травня, 2019 Off By Volodimir Nechiporenko

Друзі, всім привіт.

Можливо я вже десь згадував, що у мене є дві красуні-донечки і навчаються вони у другому класі (2019 рік). В нас постало питання оформлення кабінету магнітними стендами. Як ми це зробили?

А все дуже просто.

Перш за все я “промоніторив” середні ціни на магнітні стенди по ринку і трохи здивувався. Середня ціна доходить майже до 1600 грн за 1 кв. м. ОГО!!!

Я теж продаю стенди, але раніше ніколи не звертав уваги на цей сегмент ринку, тому теж на основі варіантів розробок для нашого класу виставив великі комбіновані комплекти для масштабного оформлення кабінету. Ціни на комплекти звичайно високі, але якщо взяти по площі, то ціна 1 кв. м магнітного стенда виходить 750 грн. Це значно дешевше ніж пропонують інші виробники. Єдине, я поки що не виставив на продаж варіантів маленьких магнітних стендів, які значно доступніші по ціні.

А тепер все по порядку. Спочатку зразок. Еволюція макету пройшла від зразка під кодом   (код ПШК-011-01) і завершилася варіантом (код ПШК-011-03).

Тепер стіна. Бачите, якби потрібен був стенд 100х200 см (це розмір стандартного оцинкованого листа), тоді б ніяких проблем. Стіна, дюбелі, по периметру прикрутили.

Але ж у нас в комплекті чотири частини по 100х200 см і ще й до того ж стіна не зовсім рівна. Якщо б стіна була рівненькою, все так само було б простіше, зістикували, прикрутили.

Так виглядала стіна перед початком робіт.

Як ми вийшли з положення? Дуже добре, що є батьки, що вміють працювати руками. Ми взяли ОСБ плиту, нарізали її смужками товщиною 15 см (в цілях економії) і зробили на стіні таку собі сітку, а на неї вже накладали магнітні стенди. По загальному периметру пройшлися “закльопочним” пістолетом і пристріляли основу стенда до плити. Внутрішні ж сторони приклеїли за допомогою рідких цвяхів і двостороннього автомобільного скотчу (продається в будь-якому автомагазині). Рідкі цвяхи рівномірно тримають весь стенд не допускають опуклостей, але довго сохнуть, тому скотч відіграє роль фіксатора на етапі висихання цвяхів.

Чому ми не пристрілювали кожну частину повністю по її периметру окремо, А ВИКОРИСТОВУВАЛИ НА ВНУТРІШНІХ СТИКАХ СКОТЧ? Тому що не хотіли обмежувати робочу площу і загалом ми добилися практично монолітної магнітної поверхні розміром 200х400 см. Це класно. Згодом надіюся отримати коментар від нашої вчительки Марії Романівни, які враження після року експлуатації такої дошки.

Щодо ціни. Використані матеріали: лист оцинкований (0,4 розм. 100х200 см) – 230 грн – 4 шт. – 920 грн плита ОСБ (10 мм розм. 125х250 см) – 240 грн – 1 шт дизайнерський друк на плівці – 300 грн 1 м. кв. – 8м – 2400 грн (можна замовити у мене з індивідуальним дизайном по цій ціні). Якщо потрібно дешевше, задайте в пошук гугла “Пленка Oracal” і виберіть одну з пропозицій на ринку, це будуть однотонні кольорові плівки. Звичайно, тут простір для творчості, можна комбінувати різними кольорами, ціни в середньому від 160 до 200 грн за 1 м. кв.+ доставка.

Ціни не сильно відрізняються від дизайнерського друку, тим більше, що друк захищений ламінацією, в цьому його технічна перевага, а ще його легше виклеїти, бо його щільність вища ніж у звичайної плівки, а ще дизайн… Думаю, якщо обирати просто плівку, на цьому не дуже заощадиш.

Ну ще розхідні матеріали: скотч, рідкі цвяхи, заклепки – це вже дрібниці, загалом, може потягнуть на гривень 500, а може й ні, залежно де купувати.

Отже підсумуємо. Одна така дошка розміром 100х200 см з дизайнерським друком (якщо Ви його самі виклеїте) може обійтися Вам у 830 грн + приблизно 50 грн доставка дизайнерської плівки через Нову пошту і пару гривень на монтажні дрібниці.

Якщо ж таку дошку замовити у мене, вона Вам обійдеться 1500 грн (S- 2м кв.)+ доставка, але це однаково дешевше ніж 1600 грн за 1 м. кв. і теж + доставка.

Звичайно, я більше схильний до варіанту, щоб у мене замовили дизайнерську плівку і самі її виклеїли (для мене це простіше, бо не потрібно думати про обриштування стенду при відправці). Тому залишайте заявку на безкоштовну консультацію ТУТ і я Вам розкажу, як правильно виклеїти такий стенд.

А тепер вишенька на торт. Сам по собі магнітний стенд це класно, чим більша його поверхня, тим більше простору для роботи. А ще якби його підсилити яскравими пластиковими стендами з бортами… Наголошую з бортами, коли присутній об’єм, вигляд і сприйняття зовсім інші ніж плоских стендів на стіні, коли вони знаходяться на одному рівні з магнітним стендом.

А от стенди з бортами виготовляє мало хто. Цим я, якраз, вигідно відрізняюся від інших виробників на ринку.

Отакі, друзі, справи. Подивіться, що вийшло в кінцевому результаті.

 

Звертайтеся за консультацією. Чи в мене будете замовляти, чи ні, я Вам однаково допоможу порадою, а якщо будете співпрацювати зі мною, то й макет індивідуальний розробимо суто під Ваш бюджет і Ваші сподівання.

Давайте будемо корисні один одному.

З повагою Володимир Нечипоренко.

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

Вам корисно? Поділіться з друзями!