Як зробити стенд для початкової школи (НУШ)

Як зробити стенд для початкової школи (НУШ)

17 Липня, 2019 0 By Volodimir Nechiporenko

Як зробити стенд для початкової школи (НУШ)? Багато хто задається таким питанням, а відповідь дивіться нижче.

Друзі, усім привіт.

Знову хочу поділитися з Вами корисною інформацією про стенди для початкової школи.

Як зробити стенд для початкової школи (НУШ).ПОЯСНЕННЯ У ФОРМАТІ ВІДЕО

Я записав відео на тринадцять хвилин, у якому розкриваю своє бачення виготовлення стенда “ВІД УСПІХУ У НАВЧАННІ, ДО УСПІХУ У ЖИТТІ”. Також розповідаю про варіанти виконання, які бачу я, можливо Ви зможете щось додати, щоб розширити сферу використання даного стенда, я з радістю прийму Ваші побажання.

Такий формат співпраці є для мене новим, тому буду експериментувати, відшуковуючи найкращий варіант комунікації, щоб усім було добре, і Вам, і мені.

___________________________

Сьогодні 17.07.19 і до 11.00 18.07.19  у вільний доступ для завантаження виставляю новий стенд для початкової школи (НУШ).

Як зробити стенд

УВАГА ! Всі елементи на цьому стенді склеєні, тобто це монолітна картинка.

ДОСТУП ЗАКРИТО FEX.NET

ДОСТУП ЗАКРИТО DropMeFiles

Підписуйтеся та слідкуйте за іншими моїми пропозиціями на сторінці ФБ

СТЕНДИ В ОСВІТУ

Якщо у Вас виникне необхідність отримати окремо основу (дерево з веселкою і т.д.). І окремо сову із совенятами в електронному виді для самостійного роздруку, то такий комплект буде коштувати – 20 грн.

Щоб отримати такий комплект в ел. виді, потрібно подати заявку через КОНТАКТНУ ФОРМУ, після чого я Вам скину реквізити на оплату. Після підтвердження платежу на Вашу ел. адресу буде відправлено архів з усіма файлами в трьох форматах для подальшого роздруку.

__________________________

Якщо потрібно замовити вже готовий стенд чи наліпку – переходьте на сторінку і ознайомтеся з пропозиціями : https://www.nvv-stend.com/?page_id=6756 (цей стенд знаходиться в самому низу.)

___________________

Як зробити стенд? Це питання хвилює багатьох учителів. У подальшій своїй роботі я буду намагатися привідкривати цю завісу і ділитися власним досвідом та напрацюваннями. Маю надію, що й Ви, шановні учителі, долучитися до мого започаткування і в коментарях будете давати свої поради, щоб покращити візуальну сторону навчального процесу.

Пишіть, будь ласка, які питання по оформленню кабінету Вас цікавлять, я буду групувати їх і на цій основі створювати відеопояснення по найбільш актуальним темам.

____________________

МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЧИТЕЛІВ

Вам корисно? Поділіться з друзями!